Lihavõttepühade tähistamine

Pärnumaa Kurtide Ühingu klubis toimus 14.aprillil lihavõttepühade tähistamine. Üle pika aja said pärnakad taas klubis koos aega veeta. Meie koosviibimisel oli ka üks soomlane ja tartlane.
Traditsiooniliselt toodi konkursile enda tehtud lihavõttepühade kujundusega meistriteoseid. Juhatuse soovitusel valiti konkursi žürii koosseisus: Mati Kartus, Ülle Kabral ja Tarja Sorsa.
Peale konkursitööde hindamist otsustas žürii välja anda järgmised auhinnad: esikohale tuli Lea Salumets, talle järgnes Eero Pevkur teise kohaga, ja kolmanda auhinna sai Silvi Pevkur.
Korraldati ka võistlusmänge kahe võistkonna vahel. Võistkondade kapteniteks olid seekord Argon Raudsepp ja Sergei Vavilov, võistkonna suurused 6 inimest. Munapühade võistlus kujunes põnevaks ning oli päris lõbus. Mõlemad võistkonnad olid tublid, napilt 9 sekundiga võitis Argoni võistkond.
Viimane põnev tegevus oli loterii. Nagu alati, oli peavõiduks 30 kanamuna. Loterii on toimunud igal aastal alates 1997.aastast, kuid 2020 ja 2021.aastal jäi ära pandeemia tõttu.
Loterii võitjaks osutus seekord esmaskordselt Lydia Kuldkepp. Palju õnne!
Rääkisime veel selle aasta üritustest, ekskursioonidest ja teisi teemasid.
Ilusaid munadepühi!