Jõuluõhtu restoranis Embecke

19.detsembril Pärnu Hotelli restoranis Embecke pidasime maha Pärnumaa Kurtide Ühingu ja Pärnu Kurtide Spordiselts Eero ühise jõuluõhtu. Ühing ei ole aastaid restoranides oma üritusi teinud. Aga seekord saime nautida head teenindust, head toitu ning viibida meeldivas restoranimiljöös.

Pärnumaa Kurtide Ühingu juhatuse esimees viiples PKÜ tegemistest 2015.aastal, õnnitles oma liikmeid, kel tänavu aastal oli juubelisünnipäev ning tutvustas 2016. aasta kalenderplaani.

Pärast sissejuhatavat osa serveeriti meile mittetraditsioonilist jõulupraadi. Prae sisuks oli küpsetatud seafilee röstitud kukeseeneraguuga, wokitud sparglite, kirsstomatite, kartulikoogi ja punase veini rosmariini kastmega.

Jõuluvanal oli mahti ka meie peole tulla. Väidetavalt tuli ta Põhjamaalt Pärnusse põhjapõtrade ja kingikottidest pungil saaniga. Headele väikestele ja suurtele peolistele jagas ta kingitusi. Eks Taat tahtis näha ja kuulda ka, mida inimeselapsed aasta jooksul on õppinud. Kes luges luuletusi, kes „laulis“, kes mängis ja tantsis koos Jõuluvanaga. Lahkudes soovis Jõuluvana kõikidele PKÜ liikmetele ja nende peredele: “Head uut, 2016.aastat!“

Vahepeal serveeriti lauale suur tort, mille peal oli Pärnumaa Kurtide Ühingu logo. Magusameistrid olid valmistastanud väga maitsva tordi.

Et natukenegi ergutada oma teadmisi ja oskusi, viidi läbi viktoriin ja löödi kaasa osavusmängudes.

Hea peotujuga jõuti koju alles hilja öösel. Väljas oli detsembri kohta harjumatult soe: 7-8 kraadi plussis.

Pärnumaa Kurtide Ühingu juhatus tervitab kõiki parimate soovidega uueks aastaks!