Tervitab kõiki uuel aastal.

Pärnumaa Kurtide Ühingu juhatus tervitab kõiki uuel aastal. Praegu on raske aeg seoses koroonakriisiga, kuid püüan midagi kirja panna, mida teeme 2021.aastal.

Igal aastal oleme läbi viinud traditsioonilisi üritusi, nagu talveviktoriin, Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine, vastlapäev, talverõõmude päev, lihavõttepühad, aastakoosolek, emadepäev, jaanipäev, rahvusvaheline kurtide päev, sügisviktoriin, karnevaliõhtu ja jõuluõhtu. Ka sel aastal üritame osa üritusi korraldada, olenevalt koroonakriisist. Kuupäevaliselt esialgu ei pane paika, aga kui olukord lubab, siis kindlasti teeme ära.

Kas õnnestub tähistada Eesti Vabariigi 103.aastapäeva koos talverõõmude päevaga? Tahame seda teha värskes õhus õues. Näiteks, kui lähme matkarajale, siis peaksime olema  mitmes eraldi grupis. Samuti peaks olema kaasas näomaskid. Kas läheme kuhugi Tolkuse või Soomaa matkarajale, kas autoga, pered eraldi või sõbraga. Me ei saa vist bussi tellida, kuna põhjuseks on 2+2 reeglid. Hiljem täpsustan, mis võimalused on.

Lubatud Sankt-Peterburgi ekskursioon vist ei õnnestu teha, see jääb kindlasti ära. Venemaal on samuti rasked ajad seoses koroonakriisiga. Värska ekskursiooni tahaks ära teha. See selgub hiljem.

Talveviktoriini lükkame edasi märtsikuule, niipea, kui COVID-19 maha rahuneb.

Pärnumaa Kurtide Ühingu juhatus soovib oma liikmetele hoida tervist!